Przekazujemy w Państwa ręce Gazetę poświęconą urządzeniom stosowanym w instalacjach grzewczych, wentylacji, klimatyzacji i w instalacjach wody użytkowej. Staramy się tak przedstawiać asortyment produktów, aby proste urządzenia takie jak: głowice i zawory termostatyczne, zawory mieszające, zawory bezpieczeństwa, zawory antyskażeniowe, regulatory ciśnienia, filtry do wody oraz te bardziej skomplikowane jak: zawory strefowe, głowice programowalne, termostaty pomieszczeniowe, regulatory pogodowe i inne, były dla naszego czytelnika zrozumiałym elementem budowanej przez niego instalacji.

Opisy naszych produktów i zamieszczone dane techniczne pozwalają szybko zorientować się w parametrach urządzenia i pozwalają dokonać właściwego wyboru. Zamieszczane przykłady różnych możliwych zastosowań dla prezentowanych urządzeń oraz przedstawiane aplikacje i schematy podłączeń dają możliwość zdobycia praktycznej wiedzy montażowej.

Gazetę tworzymy razem z Wami. Wsłuchujemy się w pytania i problemy, które stawiacie nam podczas naszych spotkań i szkoleń. Pozwala nam to lepiej rozumieć tak potrzeby użytkownika jak instalatora i staje się dla nas wskazówką do właściwego prezentowania zamieszczanych materiałów.

Mamy nadzieję, że tak nasza strona internetowa jak i publikowana w wielotysięcznym nakładzie Gazeta dla Instalatora pozwolą Państwu lepiej poznać nasze urządzenia i lepiej wykorzystać ich możliwości.

Numer 1
 

Numer 2

Numer 3

Numer 4