Grupa PRZEDSIĘBIORSTW DEMPAN działa na polskim rynku od 1980 roku. Jest wieloletnim sprawdzonym partnerem szeregu firm polskich i zagranicznych.

W skład Grupy wchodzą:
DEMPAN spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. - Centrum Kompleksowej Obsługi Handlowo - Usługowej w zakresie:

  • systemów centralnego ogrzewania
  • systemów wentylacji i klimatyzacji
  • systemów wody pitnej i przemysłowej
  • systemów automatycznej kontroli i sterowania obiektami
  • systemów pomiarowych zużycia ciepła , chłodu i wody.

Centrum Handlowe oferuje technologie i urządzenia tak prestiżowych firm jak : Honeywell, HoneywellHome-Resideo, Braukmann, CentraLine, Siemens, Kamstrup. Ten nieprzypadkowy wybór pozwolił stworzyć linię produktów najwyższej jakości, które w sposób optymalny i kompleksowy odpowiadają na każde życzenie klienta.

PPH DEMPAN – Odlewnia Metali Kolorowych, której specjalnością jest produkcja wysokiej klasy armatury domowej i przemysłowej. Odlewnia wykonuje seryjne odlewy kształtowe i odkuwki na zamówienia krajowe oraz partnerów z Austrii, Niemiec, Szwecji i Francji.

Grupa Przedsiębiorstw DEMPAN w swej działalności produkcyjnej, inwestycyjnej i handlowej uzyskała szereg nagród, wyróżnień, certyfikatów i dyplomów. Dokumentuje to jej profesjonalizm działania i pełne zaufanie wśród klientów. W roku 2003 DEMPAN po audycie Zakładu Jakości i Systemów Zarządzania otrzymał Certyfikat ISO 9001.