Grupa PRZEDSIĘBIORSTW DEMPAN działa na polskim rynku od 1980 roku. Jest wieloletnim sprawdzonym partnerem szeregu firm polskich i zagranicznych.
Więcej info
s
Polski

Przekazujemy w Państwa ręce Gazetę poświęconą urządzeniom stosowanym w instalacjach grzewczych, wentylacji, klimatyzacji i w instalacjach wody użytkowej. Staramy się tak przedstawiać asortyment produktów, aby proste urządzenia takie jak: głowice i zawory termostatyczne, zawory mieszające, zawory bezpieczeństwa, zawory antyskażeniowe, regulatory ciśnienia, filtry do wody oraz te bardziej skomplikowane jak: zawory strefowe, głowice programowalne, termostaty pomieszczeniowe, regulatory pogodowe i inne, były dla naszego czytelnika zrozumiałym elementem budowanej przez niego instalacji.

Opisy naszych produktów i zamieszczone dane techniczne pozwalają szybko zorientować się w parametrach urządzenia i pozwalają dokonać właściwego wyboru. Zamieszczane przykłady różnych możliwych zastosowań dla prezentowanych urządzeń oraz przedstawiane aplikacje i schematy podłączeń dają możliwość zdobycia praktycznej wiedzy montażowej.

Gazetę tworzymy razem z Wami. Wsłuchujemy się w pytania i problemy, które stawiacie nam podczas naszych spotkań i szkoleń. Pozwala nam to lepiej rozumieć tak potrzeby użytkownika jak instalatora i staje się dla nas wskazówką do właściwego prezentowania zamieszczanych materiałów.

Mamy nadzieję, że tak nasza strona internetowa jak i publikowana w wielotysięcznym nakładzie Gazeta dla Instalatora pozwolą Państwu lepiej poznać nasze urządzenia i lepiej wykorzystać ich możliwości.

Numer 7 - Rok 2021

PDF Pobierz gazetkę

Numer 6 - Rok 2019/2020

PDF Pobierz gazetkę

Numer 5 - Rok 2014/2015

Numer 4 - Rok 2011/2012

Numer 3 - Rok 2010

Numer 2 - Rok 2009

Numer 1 - Rok 2008