Grupa PRZEDSIĘBIORSTW DEMPAN działa na polskim rynku od 1980 roku. Jest wieloletnim sprawdzonym partnerem szeregu firm polskich i zagranicznych.
Więcej info
s
Polski

TC300 Zawór ochronny do pomp głębinowych

TC300 Zawór ochronny do pomp głębinowych
Zawór ochronny do pomp głębinowych stosuje się w celu umożliwienia włączenia i wyłączenia pomp bez uderzenia hydraulicznego.
Medium woda
Materiał korpusu żeliwo sferoidalne GGG40
Wykończenie powierzchni powlekana proszkowo
Typ przyłącza kołnierzowe
Maks. temp. medium 80 oC
Ciśn. stat. PN16
Min. ciśnienie wejściowe 0,7 bar
Dodatkowy opis
duży przepływ
mały ciężar i zwarta budowa
powlekany proszkiem wewnątrz i na zewnątrz - proszek jest fizjologicznie i toksycznie bezpieczny
wbudowany obwód regulacji i zawory kulowe
Kołnierze PN 16, ISO 7005, EN 1092; PN 25 na życzenie
DNKvsTyp
mm  
5043TC300-50A  PDF
6543TC300-65A  PDF
80103TC300-80A  PDF
100167TC300-100A  PDF
150407TC300-150A  PDF
200676TC300-200A  PDF
2501160TC300-250A  PDF
3001600TC300-300A  PDF
3501600TC300-350A  PDF
4003300TC300-400A  PDF
4503300TC300-450A  PDF
Części zamienne
OpisTyp
Komplet uszczelnień do DN 500903750
Komplet uszczelnień do DN 650903751
Komplet uszczelnień do DN 800903752
Komplet uszczelnień do DN 1000903753
Komplet uszczelnień do DN 1500903754
Komplet uszczelnień do DN 2000903755
Komplet uszczelnień do DN 2500903756
Komplet uszczelnień do DN 3000903757
Komplet uszczelnień do DN 3500903758
Komplet uszczelnień do DN 4000903759
Komplet uszczelnień do DN 4500903760
Wymienny zawór elektro-magnetyczny, normalnie zamknięty0903765
Wymienny zawór elektro-magnetyczny, normalnie otwarty0903766
Załączniki
L.p. Typ dokumentu (wersja) Nazwa pliku Rozmiar
1. Instrukcja montażu PDF tc300-m-pl01r1110.pdf 201 KB
2. Karta katalogowa PDF tc300-k-pl01r0211.pdf 323 KB