PC300 Pompowy zawór ochronny

PC300 Pompowy zawór ochronny
Zawór PC300 do systemów pompowych jest używany do zapobiegania negatywnym skutkom nagłych zmian ciśnienia w długich instalacjach spowodowanych nagłym wyłączeniem pompy (np. wskutek awarii zasilania).
Medium woda
Materiał korpusu żeliwo sferoidalne GGG40
Wykończenie powierzchni powlekana proszkowo
Typ przyłącza kołnierzowe
Maks. temp. medium 80 oC
Ciśn. stat. PN16
Min. ciśnienie wejściowe 0,7 bar
Dodatkowy opis
duży przepływ
wysoka dokładność regulacji
powlekany proszkiem wewnątrz i na zewnątrz - proszek jest fizjologicznie i toksycznie bezpieczny
wbudowany obwód regulacji i zawory kulowe
Kołnierze, PN 16; PN 25 na życzenie
DNKvsTyp
mm  
6543PC300-65A  PDF
80103PC300-80A  PDF
100167PC300-100A  PDF
150407PC300-150A  PDF
200676PC300-200A  PDF
2501160PC300-250A  PDF
3001600PC300-300A  PDF
3501600PC300-350A  PDF
4003300PC300-400A  PDF
4503300PC300-450A  PDF
Części zamienne
OpisTyp
Komplet uszczelnień do DN 650903751
Komplet uszczelnień do DN 800903752
Komplet uszczelnień do DN 1000903753
Komplet uszczelnień do DN 1500903754
Komplet uszczelnień do DN 2000903755
Komplet uszczelnień do DN 2500903756
Komplet uszczelnień do DN 3000903757
Komplet uszczelnień do DN 3500903758
Komplet uszczelnień do DN 4000903759
Komplet uszczelnień do DN 4500903760
Wymienny zawór pilotowy do wszystkich wielkości66-300
ManometrM39M-A16
Załączniki
L.p. Typ dokumentu (wersja) Nazwa pliku Rozmiar
1. Instrukcja montażu PDF pc300-m-pl01r1010.pdf 521 KB
2. Karta katalogowa PDF PC300 -k-pl01r0522.pdf 1463 KB